Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś
Strona główna » Przygoda

Przygoda

W naszej pracy najbardziej zależy nam na doświadczeniu.

Z tego powodu nasze klasyczne szkolenia na salach wzbogacamy w liczne ćwiczenia i gry. Jednak to co nas szczególnie wyróżnia, to nasza oferta szkoleń w terenie, podczas których doświadczanie staje się głównym aspektem zajęć. Na podstawie własnych przeżyć, realnych, namacalnych doświadczeń, uczestnicy wyciągają wartościowe dla siebie wnioski, mają refleksje dotyczące ich dotychczasowych działań i ich wpływu na relacje z innymi, czy realizację zadań

Tak! Przygoda to nie spotkanie integracyjne. Nie jest to również szkolenie w sali gdzie możemy mieć poczucie przesytu wiedzą przy małej możliwości doświadczania i sprawdzania tej wiedzy czy umiejętności w praktyce. Tak! Przygoda to zupełnie wyjątkowa propozycja, zawierająca niezwykle elementy – przygodę i doświadczanie. Do tej pory realizowaliśmy projekty m.in. w górach oraz na morzu. Mamy dużo ciekawych propozycji, ale pozostajemy również otwarci na pomysły naszych klientów. Tego typu Przygoda może odbyć się zarówno w Polsce jak i za granicą, w górach, na morzu, na jeziorze, w lesie, podczas wyprawy nurkowej – dla nas nie ma ograniczeń. Jesteśmy na Tak!

Zobacz nasze relacje:

  • Górskie wyprawy szkoleniowe w Tatry i Karkonosze,
  • Morskie przygody szkoleniowe u wybrzeży Włoch i Francji.

Projekty górskie

Nasze projekty to szkolenia scenariuszowe. Zaangażowanie uczestników w historię – metaforę ich pracy, pozwala łatwiej wprowadzić nowe umiejętności a jednocześnie przeżyć niesamowitą przygodę.

WIĘCEJ

Projekt u wybrzeży Włoch i Francji

Życie na żaglowcu jest pełne niespodzianek. Morze stawia wyzwania, a Bosman twardą ręką trzyma zasady… Nie jest łatwo. A mimo to, a może dzięki temu uczestnicy rejsu z łatwością przyswajają nowe umiejętności.

WIĘCEJ