Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś

Przemysław Rybarczyk

Coach ICF, Konsultant, Trener

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, socjolog. Coach ICF, konsultant i trener biznesu. Trener dramy. Posiada liczne certyfikaty m.in. z zakresu Mediacji, Negocjacji i Rozwiązywania Konfliktów. Ponad 15 lat menedżer zarządzający dużymi zespołami największych międzynarodowych instytucji finansowych w Polsce. Kierował Departamentami Wsparcia Sprzedaży, Rozwoju i Szkoleń Sieci Sprzedaży, Marketingu i Rozwoju Narzędzi Sprzedażowych. Przez 10 lat aktywny sprzedawca. Pełnił funkcję zastępcy szefa sprzedaży jednego z wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Tworzył i wdrażał systemy wynagradzania, motywacyjne, a także projekty rozwojowe i szkoleniowe dla sprzedawców oraz menedżerów. Budował systemy wsparcia sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą. Kreuje projekty poprawy efektywności procesów sprzedażowych i HR– doradza w zakresie ich wdrożenia.

„Specjalizuję się w pracy coachingowej z Zarządami i kadrą menedżerską w zakresie umiejętności zarządzania, budowania oraz rozwoju zespołu, zarządzania sytuacjami konfliktowymi. Pomagam w trudnych sytuacjach menedżerskich i zawodowych. Realizuje sesje i procesy coachingowe zarówno indywidualne jak i grupowe.

Mam trzech synów, a każdy z nich to zupełnie inny temperament – swoiste żywioły trudne do opanowania… ale jak każdy żywioł w końcu się wyciszają. I takie też jest moje życie… Uwielbiam zmiany, szybkie zwroty akcji i wyzwania, a przede wszystkim poczucie wolności, które daje mi jazda motocyklem.”

Wizja

Zwiększamy wartości firm

Robimy to co lubimy i to, co sprawia nam przyjemność, a przy okazji zarabiamy pieniądze dla naszych Klientów

WIĘCEJ

Wartości

Tym kieruje się TAK!

Odpowiedzialność, Partnerstwo, Efektywność, Innowacyjność, Rozwój, to nasze drogowskazy  biznesowe.       

WIĘCEJ

Doświadczenie

Zadowolenie Klienta

Ponad 20 lat doświadczeń. Z usług naszych trenerów i konsultantów w obszarze projektów i szkoleń skorzystali

WIĘCEJ