Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś

Marta Krawczyk

Psycholog kliniczny, trenerka. 

Ukończyła studia na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS o specjalizacji psycholog kliniczny. Kontynuuje edukację w Szkole Psychoterapii MABOR – terapia zintegrowana ze szczególnym uwzględnieniem terapii systemowej.

Doświadczenie zdobyła m.in.: jako konsultantka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz podczas Pomocy Psychologicznej dla Dzieci z ADHD w programie „Ułatwiamy życie z nadpobudliwością” oraz w trakcie indywidualnej praktyki psychologicznej z klientami. Ukończyła warsztaty psychoterapeuty psychodynamicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, superwizując swoją pracę.

Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dorosłych, nastolatków i dzieci w wieku szkolnym, a także konsultacje wychowawcze dla rodziców. Pracuje zarówno w gabinecie jak i online.

W codziennej pracy koncentruje się na wspieraniu klientów w radzeniu sobie w sytuacjach wzmożonego napięcia i stresu, obniżonym nastroju czy spadku motywacji. Pomaga osobom borykającym się z lękiem, regulacją emocji, a także osobom doświadczającym zmian i kryzysów życiowych, jak np. utrata pracy, wypalenie zawodowe, rozstanie, zmiana roli życiowej, strata bliskiej osoby czy stres związany z życiem w sytuacji pandemii i w czasie kwarantanny. Wspiera osoby zmagające się z trudnościami w obszarze budowania i utrzymywania relacji, nieśmiałością czy niską samooceną.

Pracuje również jako trenerka kompetencji osobistych z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi treningi umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci i nastolatków. Jest absolwentką i certyfikowaną trenerką dramy Szkoły Dramy Stosowanej Stowarzyszenia Praktyków Dramy Stop-Klatka. W pracy z grupami pracuje aktywnie, bazując na autorefleksji i doświadczaniu, wykorzystuje m.in. techniki dramy i Teatru Forum.”

„Pracuję z ludźmi od ponad 15 lat, od początku mojej drogi zawodowej. Relacja z drugim człowiekiem jest dla mnie najbardziej inspirującą i intrygującą podróżą w życiu. W codziennej pracy czerpię z różnych nurtów psychoterapii, starając się dopasować podejście i sposoby pracy do potrzeb i sytuacji klienta. Bliskie mi są założenia psychologii humanistycznej. Uważam, że każdy człowiek jest wartością samą w sobie, autonomiczną jednostką, która posiada potencjał twórczy, umożliwiający wybór najlepszej dla siebie drogi życiowej i rozwoju. Moim celem jest towarzyszyć klientowi w tej drodze, wspierać go w odkrywaniu niezbędnych zasobów, poszerzaniu perspektywy i wypracowywaniu nowych, lepszych schematów działania w codziennym życiu. W kontakcie z klientem najważniejsza jest dla mnie relacja oparta na życzliwości, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.”

Oferta indywidualna

Skontaktuj się z nami, jeśli poszukujesz profesjonalnego pomocy, wsparcia, inspiracji, życzliwej rozmowy.

WIĘCEJ

Oferta dla firm

Proponujemy rozwiązania dopasowane od indywidualnych potrzeb Państwa firmy i pracowników.

WIĘCEJ

Nasi specjaliści

Nasz zespół to specjaliści z zakresu psychologii, psychoterapii i coachingu posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi w różnych nurtach.

WIĘCEJ