Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś

Małgorzata Pawłowska

Psycholog, specjalista Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, certyfikowany trener umiejętności społecznych, konsultant ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Ukończyła studia na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS o specjalizacji psycholog kliniczny. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Współpracownik Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” – konsultant całodobowej infolinii oraz poradni e-mailowej. Prowadzi konsultacje psychologiczne 
w Centrum Psychoterapii Fideratio oraz Centrum Pomocy Specjalistycznej Stowarzyszenia „Niebieska Linia”. Pracuje jako psycholog w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Warszawie. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży na zlecenie Biura Edukacji m. st. Warszawy oraz warsztaty rozwoju umiejętności rodzicielskich.

„Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym: trudności w relacjach, komunikacji w związku, zaniżenia poczucia własnej wartości, przeciążenia stresem, kryzysów osobistych i konfliktów, przemocy, problemów wychowawczych. Pracuję w nurcie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.”

W ramach Studium Umiejętności Psychologicznych ukończyła „Porozumienie bez przemocy – poziom zaawansowany (NVC II)”. Odbyła praktyki w zakresie prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci w ośrodku Przystań Psychologiczna. Uczestniczyła w wielu szkoleniach związanych z pomocą dorosłym i dzieciom, m.in. Analiza transakcyjna w Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Praca psychoterapeutyczna z osobąprzejawiającą lęk napadowy, Systematyczny trening radzenia sobie ze stresem, Kurs Praktyka Coachingu – Life & Executive coaching, „Kids’ skills” – Dam radę! – metodyka pracy z dziećmi, Uzależnienia chemiczne i behawioralne młodzieży.

„Pracuję pod superwizją i stale rozwijam swoje umiejętności na kursach i warsztatach zawodowych. Prywatnie jestem kochającą żona i mamą dwójki dzieci.”

Wizja

Zwiększamy wartości firm

Robimy to co lubimy i to, co sprawia nam przyjemność, a przy okazji zarabiamy pieniądze dla naszych Klientów

WIĘCEJ

Wartości

Tym kieruje się TAK!

Odpowiedzialność, Partnerstwo, Efektywność, Innowacyjność, Rozwój, to nasze drogowskazy  biznesowe.       

WIĘCEJ

Doświadczenie

Zadowolenie Klienta

Ponad 20 lat doświadczeń. Z usług naszych trenerów i konsultantów w obszarze projektów i szkoleń skorzystali

WIĘCEJ