Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś

Katarzyna Drągowska

Psycholog, terapeuta

Dyplomowany psycholog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii IPZ rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej, absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia kliniczna Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Staż kliniczny odbyła w klinice psychiatryczno-psychologicznej NZOZ PsychoMEDIC. Doświadczenie zawodowe zdobywała na klinicznym oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży oraz w poradni psychologicznej. 
W praktyce klinicznej zajmuję się psychoterapią oraz poradnictwem psychologicznym dla osób dorosłych i młodzieży, prowadzi konsultacje indywidualne dla osób dorosłych i dla nastolatków oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców. Wspiera rodziców w rozpoznawaniu trudności. „Wspólnie szukamy sposobów dających wsparcie dzieciom przechodzącym przez trudne dla nich sytuacje.”

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.
W pracy wykorzystuje integracyjny model pracy dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

„Moje zainteresowania naukowe to psychologia pozytywna, zjawisko wzrostu potraumatycznego. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerzam biorąc udział w konferencjach oraz profesjonalnych szkoleniach. W pracy z klientem używam technik wywodzących się z różnych szkół psychoterapii, najbliższy jest mi nurt humanistyczno-egzystencjalny.”