Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś

Iana Lisna-Nozykowska

psycholog, psychoterapeuta, interwent kryzysowy

Magister psychologii (specjalizacja psychoterapia), absolwentka Uniwersytetu Narodowego im. V.N. Karazina w Charkowie, absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS na kierunku Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej oraz I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jest w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.  

Ukończyła liczne szkolenia, kursy oraz staże, m.in. w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” w ramach zadania: Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” oraz roczny staż kliniczny.

Ukończyła także Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej Dzieciom z Rodzin z Problemem Alkoholowym organizowany przez Fundację ETOH i Studium Umiejętności Psychologicznych „Porozumienie bez przemocy – poziom zaawansowany (NVC II)”.

„Od 2011 r. pracuję z osobami dotkniętymi przemocą. Prowadzę sesje, procesy terapeutyczne i interwencje kryzysowe. W ramach współpracy z Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych realizuję warsztaty i szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie dla osób pracujących w tym obszarze. Od blisko 5 lat jestem jednym z realizatorów programów profilaktycznych, których celem jest przekazanie wiedzy na temat emocji, potrzeb, granic oraz wiedzy psychofizycznego rozwoju człowieka, dedykowanych rodzicom małych dzieci oraz nastolatków. Współpracuje z fundacjami i organizacjami pozarządowymi.”

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia dla osób dorosłych doznających przemocy.

„W ramach indywidualnej praktyki psychoterapeutycznej prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, które przeżywają kryzys, zmagają się z poczuciem braku sensu, odczuwają przewlekłe zmęczenie, mają kłopoty ze snem, odczuwają nadmierną drażliwość.

Wspieram osoby, które zmagają się z depresją, zaburzeniami lękowymi, mają trudności w relacjach interpersonalnych, były dotknięte przemocą w przeszłości lub nadal jej doświadczają, przeżyły stratę (rozstanie, śmierć bliskiej osoby, utrata pracy) a także mają problemy wychowawcze lub chcą przyjrzeć się temu co ważne. Swoją pracę stale poddaję superwizji. 

Pracuję w języku polskim i rosyjskim.”

Wizja

Zwiększamy wartości firm

Robimy to co lubimy i to, co sprawia nam przyjemność, a przy okazji zarabiamy pieniądze dla naszych Klientów

WIĘCEJ

Wartości

Tym kieruje się TAK!

Odpowiedzialność, Partnerstwo, Efektywność, Innowacyjność, Rozwój, to nasze drogowskazy  biznesowe.       

WIĘCEJ

Doświadczenie

Zadowolenie Klienta

Ponad 20 lat doświadczeń. Z usług naszych trenerów i konsultantów w obszarze projektów i szkoleń skorzystali

WIĘCEJ