Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś
Strona główna » O nas » Nasz zespół » Anna Krawcewicz

Anna Krawcewicz


Psycholog, trener, coach, konsultant

„Życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, lecz tworzysz.
W związku z tym nie staraj się dowiedzieć kim jesteś, lecz kim chcesz być”.
N. D. Walsch
 

Zawodowo:

Trener z międzynarodową akredytacją trenerską (szkolenie i certyfikacja w Wielkiej Brytanii), coach, psycholog biznesu z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów rozwojowych i rekrutacyjnych dla polskich i międzynarodowych firm. Tworzy i realizuje projekty rozwojowe i doradcze dla biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w takich sektorach jak: sprzedaż, motoryzacja, FMCG, bankowość. Posiada doświadczenie w projektowaniu i realizacji kompleksowych programów rozwojowych dla kadry managerskiej (projekty obejmujące diagnozę i rozwój kompetencji miękkich).

Trener rozwoju osobistego, coach i konsult w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z ponad 13 letnim doświadczeniem zawodowym. Autorka wielu programów i narzędzi rozwojowych. Stworzyła m.in. autorski program szkoleniowy, który został zaaprobowany przez MEN jako kurs przygotowujący do zawodu Specjalista ds. rekrutacji. Posiada też wieloletnie doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem, obecnie jako właściciel firmy szkoleniowo-doradczej Mind UP odpowiedzialna jest za kompleksowe i strategiczne zarządzanie firmą.

Posiada również bogate doświadczenie praktyczne w zakresie rozwoju kompetencji miękkich, rekrutacji i zaawansowanych narzędzi psychometrycznych wspomagających procesy doboru personelu. Doradza i szkoli działy HR w zakresie rozwoju i pozyskiwania potencjału pracowników, prowadzi też sesje AC/DC w projektach lokalnych i międzynarodowych. Jest certyfikowanym użytkownikiem narzędzi obiektywnej oceny CEB SHL, posiada również międzynarodowe trenerskie uprawnienia do prowadzenia warsztatów akredytacyjnych uprawniających do korzystania z psychometrycznych narzędzi obiektywnej oceny.

Ceniony ekspert i autorka licznych publikacji z dziedziny rozwoju osobistego, rekrutacji i identyfikacji potencjału pracowników. Jej artykuły pojawiły się m.in. w dziale Ekspert Personalny magazynu „Personel i zarządzanie” oraz „International Business Voice -Contact Online”. Jako prelegentka prowadziła też liczne wystąpienia na konferencjach branżowych m.in. Konferencje organizowane przez Dziennik Rzeczpospolita, PSZK (Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami) – Konferencje dla Dyrektorów Personalnych, Puls Biznesu- Konferencja dla Dyrektorów Działów Prawnych, Konferencja „Power to Women” organizowana przez Puls Biznesu.

Przez wiele lat sprzedawała usługi i zarządzała projektami, wykorzystując i poszerzając z sukcesem portfolio technik perswazyjnych, sprzedażowych i negocjacyjnych, dzięki czemu potrafi połączyć umiejętności trenerskie z doświadczeniem praktycznym.

Specjalizuje się w szkoleniach, treningach i konsultacjach o tematyce: efektywność osobista, szkolenia managerskie, inteligencja emocjonalna, radzenie sobie za stresem, zarządzanie zmianą, autoprezentacja, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu, komunikacja oraz zagadnieniach z zakresu HR (rekrutacja, AC/DC, ocena pracowników).

Jako psycholog i coach pasjonuje się zagadnieniami i najnowszymi badaniami z zakresu psychologii pozytywnej (dziedzina psychologii zajmująca się podłożem dobrego samopoczucia i szczęścia). Jest osobą, której udało się połączyć swoje pasje z wykonywaną pracą. Z ogromnym zaangażowaniem i twórczo wdraża najnowsze odkrycia psychologii pozytywnej w programy rozwojowe. Skupia się na tym, jak w praktyce podnieść jakość życia, zwiększyć efektywność i satysfakcję osiąganą w pracy i życiu osobistym.

Międzynarodową akredytację trenerską firmy CEB SHL uzyskała w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo ukończyła też Studium Coachingu Biznesowego oraz Szkołę Coachingu Zespołowego i Grupowego (Team Coaching)- program oparty o międzynarodowe standardy coachingowe- ICF International Coach Federation.

Podczas szkoleń, coachingu i konsultacji indywidualnych, które prowadzi, łączy bogate doświadczenia zawodowe z umiejętnością przekazywania wiedzy. Uczestnicy jej szkoleń i konsultacji przede wszystkim cenią sobie otwartość w dzieleniu się doświadczeniem i praktyczne wskazówkami poparte dogłębną wiedzą z zakresu psychologii i zarządzania zasobami ludzkimi. Kluczowi dla niej są ludzie – ich zdolności i rozwój.

Jako trener/ konsultant/coach pracowałam m.in. dla:

Rossmann, Storck, Orange Polska S.A., Netia, Bristol-Myers Squibb, KPMG, Aviva, McKinsey, Pekao S.A., PKO BP, Accor Hotele-Orbis, mBank, Ikea, 3M, Scania, PZ Cussons, Mead Johnson Nutrition, Agros Nova, Univeg, Hays, Randstad, Leroy Merlin, Ferrero, Matell, Wavin, T-mobile, Hoop, Kongsberg Automotive, Saint Gobain, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, PKP PLK, Centrum Wiedzy Prawno-Podatkowej, Grupa PZU, Polsko- Brytyjska Izba Przemysłowo Handlowa, Ambasada Wielkiej Brytanii, ENEA S.A., LCP Properties, Softex Data, Carrefour, Reckitt Benckiser.

Prywatnie:

Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną (mężem i 2 córkami) oraz przyjaciółmi. Życie to dla mnie ciągła okazja do nauki i rozwoju. Zawsze staram się szukać pozytywów i koncentrować na tym co w ludziach dobre. Wierzę w ludzi i ich potencjał rozwojowy.
Staram się swoje życie osobiste i zawodowe układać tak, żeby mieć poczucie sensu i spełnienia. Ważny jest dla mnie ciągły rozwój. Uwielbiam taniec.

Dane kontaktowe:

Telefon: 692 279 279

email: anna.krawcewicz@tylkodobrerozwiazania.pl

Wizja

Zwiększamy wartości firm

Robimy to co lubimy i to, co sprawia nam przyjemność, a przy okazji zarabiamy pieniądze dla naszych Klientów

WIĘCEJ

Wartości

Tym kieruje się TAK!

Odpowiedzialność, Partnerstwo, Efektywność, Innowacyjność, Rozwój, to nasze drogowskazy  biznesowe.       

WIĘCEJ

Doświadczenie

Zadowolenie Klienta

Ponad 20 lat doświadczeń. Z usług naszych trenerów i konsultantów w obszarze projektów i szkoleń skorzystali

WIĘCEJ