Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś
Strona główna » Gramy » Smile Urbo

Smile Urbo

to niezwykła gra, która zabiera uczestników w świat negocjacji i niełatwych dyskusji. Powstała na podstawie prawdziwej historii, a jej fabuła niezwykle wiernie oddaje trudności komunikacyjne i przypadki negocjacji z jakimi spotykamy się każdego dnia.

To projekt, który zwyciężył World Summit Youth Award w Sao Paulo (2015) oraz zyskał miano Najlepszego Projektu Edukacji dla Rozwoju Diputació de Barcelona (2013).

To gra, w której podczas pracy w grupie uczestnicy nabywają umiejętności negocjacyjnych, rozwiązywania problemów, zarządzania czasem i usprawniają swoją komunikację. Jest również niezwykle efektywnym narzędziem integracji zespołu pokazując jakie mechanizmy oddziałują na grupę w procesie tworzenia. Przejrzyście pokazują fazy rozwoju zespołu.

To rzeczywistość, w której różnorodność postaci i poglądów w trakcie rozgrywki, umożliwia graczom prowadzenie wciągających dyskusji, dzięki którym mają szansę wejść w role, których do tej pory nie przyjmowali, użyć argumentów lub nowych technik komunikacji. Różnorodność i wyrazistość ról występujących w grze skłania również do refleksji nad dotychczasowymi sposobami działania oraz uczy zrozumienia i szacunku wobec odmiennych stanowisk i poglądów.

Smile Urbo to gra, którą trzeba rozegrać!

Dzięki temu grę można wykorzystywać w wielu zakresach tematycznych, między innymi:

  • negocjacje,
  • komunikacja,
  • budowanie zespołu,
  • współpraca,
  • zarządzanie czasem,
  • rozwiązywanie konfliktów.
ZADAJ PYTANIE

Smile Urbo

Jest to interaktywna gra symulacyjna, w której gracze mają za zadanie, reprezentując poglądy i interesy określone dla konkretnych postaci, negocjować decyzje pomagające wyjść z kryzysu całej grupie.

WIĘCEJ

Lejek sprzedaży

Jest to gra strategiczna, przeznaczona dla menadżerów zespołów sprzedażowych, w której gracze wcielają się w role menadżerów, a ich zadaniem jest podjęcie działań i decyzji wspierających rozwój zespołu.

WIĘCEJ

Kalendarz

Autorska gra strategiczna, przeznaczona dla sprzedawców. Zadaniem każdego z nich jest odegranie codziennych czynności, które podejmuje w swoim życiu zawodowym i sprawdzenie jakie narzędzia, decyzje i działania pomagają mu osiągnąć zysk.

WIĘCEJ