Masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 604 434 393

kontakt@tylkodobrerozwiazania.pl

Gdzie jesteś
Strona główna » Gramy » Lejek sprzedaży

Lejek sprzedaży

to gra strategiczna, przeznaczona dla menadżerów zespołów sprzedażowych, w której gracze wcielają się w role menadżerów zespołu. Ich zadaniem jest podjęcie decyzji i działań wspierających rozwój zespołu, a w szczególności dających możliwości maksymalizacji osiągnięć.

Lejek sprzedaży to symulacja roku pracy zespołu sprzedażowego. Uczestnicy mając paletę narzędzi menedżerskich podejmują decyzje, które z nich należy użyć, aby ich zespół zrealizował plan sprzedaży. Szkolenia, coaching, eventy dla klientów, praca ze sprzedawcami w terenie to tylko część działań w palecie możliwości menedżera. Które wybrać? Które jest najbardziej odpowiednie w aktualnej sytuacji? Na te i wiele innych pytań menedżer musi odpowiadać  każdego dnia. A jego decyzje bezpośrednio wpływają na wynik zespołu. Niestety efekty widać dopiero po wielu miesiącach lub roku. W tej grze konsekwencje widoczne są już na zakończenie rundy. Dzięki temu Uczestnicy w szybki sposób mogą przeanalizować swoje działania. Wprowadzić i wypróbować różne warianty przygotowanej strategii. Łatwiej uczą się i szybciej opracowane wnioski mogą wprowadzić w życie pracując z własnym zespołem.

Gra może być używana w wielu obszarach:

  • zarządzenie zespołem sprzedażowym,
  • proces sprzedaży,
  • kompetencje handlowców,
  • rola menadżera,
  • strategie rozwoju pracownika.
ZADAJ PYTANIE

Smile Urbo

Jest to interaktywna gra symulacyjna, w której gracze mają za zadanie, reprezentując poglądy i interesy określone dla konkretnych postaci, negocjować decyzje pomagające wyjść z kryzysu całej grupie.

WIĘCEJ

Lejek sprzedaży

Jest to gra strategiczna, przeznaczona dla menadżerów zespołów sprzedażowych, w której gracze wcielają się w role menadżerów, a ich zadaniem jest podjęcie działań i decyzji wspierających rozwój zespołu.

WIĘCEJ

Kalendarz

Autorska gra strategiczna, przeznaczona dla sprzedawców. Zadaniem każdego z nich jest odegranie codziennych czynności, które podejmuje w swoim życiu zawodowym i sprawdzenie jakie narzędzia, decyzje i działania pomagają mu osiągnąć zysk.

WIĘCEJ